کودکی که ملات خشک زنجان باعث مسمویتش شد!!!

محصول نهایی مخلوط شده در مخلوط کن پودر خشک به سرعت با باز کردن سریع پنوماتیک تخلیه می شود و برای بافر و ذخیره سازی در سیلو محصول نهایی قرار می گیرد.

بین سیلو محصول نهایی و دستگاه بسته بندی ارتباط انعطاف پذیری وجود دارد و دستگاه بسته بندی اندازه گیری و بسته بندی را کامل می کند.

برای کاربرانی که خروجی نسبتاً زیادی دارند، می توان یک نوار نقاله برای انتقال مستقیم محصول نهایی بسته بندی شده به منطقه محصول نهایی یا کامیون اضافه کرد.

ایستگاه های فرآوری ملات در واقع به سرمایه گذاری زیادی نیاز ندارند، اما نحوه انتخاب سازنده تجهیزات قابل اعتماد به عنوان شریک و کجا می توان بهترین خط تولید را با قیمت رقابتی خریداری کرد سوالاتی هستند که باید به طور مکرر آنها را بجوید.

اینکه دستگاه مخلوط کن ملات خشک زنجان شما می تواند از عمر طولانی برخوردار باشد به اجزا و قطعات مورد استفاده و همکاری بین آنها بستگی دارد.

ثبات و دوام چیزی است که شما به غیر از قیمت پایین تر دنبال می کنید.

Professional construction worker laying bricks and building

علاوه بر این، اگر یک مجموعه از خط تولید ملات خشک وارد محدوده توجه شما شود، باید تجربه عملیات خوب و احتمال کمتر بروز مشکل را در نظر گرفت.

تولیدکنندگان مختلف معمولاً تکنیک های تولید و سطوح کنترل کیفیت متفاوتی را ارائه می دهند.

Liaoyuan Machinery، تولید کننده پیشرو تجهیزات ملات در چین، کاملا متعهد به ریشه کن کردن همه نگرانی های شما و ارائه تجهیزات ساخت ملات با کیفیت بالا است.

خطوط تولید ما برای فروش به ده ها کشور تحویل داده شده است و مشتریان ما از کیفیت محصول برجسته ما راضی هستند.

اکنون کارخانه های تولید ملات خشک ما هر چهار نوع مورد بحث در بالا را پوشش می دهند. این انواع همه با مدل های محصول کامل هستند و گیاهان ملات ما را برای فروش قادر می سازند تا نیازهای مختلف را برآورده کنند.

علاوه بر کیفیت، قیمت کارخانه ملات خشک نیز قدرت رقابتی ما است. بهترین قیمت تضمین شده است اگر تجهیزات را از ما انتخاب کنید.

سوالات متداول در مورد مواد مخلوط نهایی و تجهیزات مرتبط

فرآیند تولید ملات خشک چیست؟

کل فرآیند ملات مخلوط خشک عمدتاً شامل 5 سیستم است: سیستم پیش تصفیه مواد خام، سیستم کنترل مرکزی اندازه گیری، سیستم اختلاط، سیستم بسته بندی و سیستم جمع آوری گرد و غبار.

اگر ملات من خیلی خشک باشد چه اتفاقی می افتد؟

بارزترین مشکل ملات خشک، اگر خیلی خشک باشد، چسبندگی ضعیفی است که اغلب در هنگام تپه شدن باعث فرورفتگی در مرکز آن می شود. برای بهبود کارایی مخلوط می توانید نرم کننده های شیمیایی یا سیمان سنگ تراشی اضافه کنید.