کشف طلا در زغال سیاه قلم توسط یک معدنچی در برزیل!!

هنگام انتخاب مواد برای نقاشی گزینه های زیادی وجود دارد، مدادها یک انتخاب محبوب هستند، عمدتاً به این دلیل که مقرون به صرفه هستند و استفاده از آنها آسان است.

با این حال، هرچه با طراحی بیشتر آشنا شوید، بیشتر می خواهید با رسانه های دیگر آزمایش کنید تا ببینید کدام یک به سبک شما می آید.

به عنوان مثال، زغال سیاه قلم ابزار مورد علاقه هنرمندان است، به ویژه کسانی که عاشق ساختن طرح های سریع هستند.

سه نوع زغال چوب وجود دارد که بسیار محبوب هستند، همه آنها برای نقاشی استفاده می شوند، اما هر یک دارای ویژگی های خاصی است که آن را برای دستیابی به جلوه های خاص عالی می کند.

زغال بید یا گردو – زغال بید یا گردو به شکل میله های بلند و شکننده است.

این ظریف ترین نوع زغال است و برای کشیدن روی صفحه نیازی به فشار زیادی ندارید.

زغال

این آن را برای طراحی سریع زمانی که می‌خواهید از چیزی در حین عبور عکس بگیرید، ایده‌آل می‌کند، دست شما به راحتی روی کاغذ می لغزد.

از آنجایی که بسیار ظریف هستید (به راحتی می توان آن را بین دو انگشت له کرد) به اندازه سایر انواع زغال چوب تیره نخواهید داشت.

اگر می‌خواهید از آن برای ایجاد یک نقاشی صیقلی‌تر استفاده کنید، آن را برای رنگ‌های ملایم‌تر رزرو کنید.

زغال چوب فشرده – زغال چوب فشرده از نظر ساختار بسیار شبیه به پاستل است، این زغال چوب پودری است که با چسب لاستیکی یا مومی مخلوط شده است.

این نوع زغال از بید سخت تر است و در هنگام کشیدن شکل خود را حفظ می کند؛ بنابراین، برای جزئیات در نقاشی زغالی با خطوط و بافت های ظریف ایده آل است.

زغال فشرده به صورت چوبی یا مدادی عرضه می شود که محبوبیت بیشتری دارد، این مداد بسیار کاربردی است، زیرا می توان آن را تراش داد تا نقطه خوبی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.