کاربرد مهم روکش مبل به دلیل مقاومت بالا!

3 هر قسمت نیز به طور جداگانه با لایه هایی از کرفس و موی اسب یا مواد مصنوعی انتخاب شده پوشانده شده است بالشتک در یک پاکت کرباسی قرار می گیرد، روی لبه قیمت روفرشی کشدار ایرانی ۱۲ متری چیده می شود، در جای خود سنجاق می شود و به پایین دوخته می شود.

با پیشرفت دوخت، سنجاق ها را می توان یکی یکی جدا کرد سپس این رول با توجه به نیازهای طراحی شکل می گیرد و با سوزن های مخصوص و ریسمان بیشتری دوخته می شود پس از محکم شدن و در عین حال انعطاف پذیر بودن، لایه ای به وزن 15 پوند (6.81 کیلوگرم) از بالشتک در کل ناحیه صندلی پخش می شود و روی رول امتداد می یابد.

این لایه با زیباترین مدل تونیک زنانه و شل در جای خود قرار می گیرد و با چنگال با وزن سبک تر پوشانده می شود دوخت های محکم تر، صندلی را به دو قسمت به نام پلت فرم و دماغه یا لبه جلو تقسیم می کند این قسمت جلویی با دوخت دستی تغییر شکل داده است.

پس از تکمیل شکل دهی، یک لایه نهایی و ضخیم تر از پد اضافه می شود تا فرورفتگی های باقی مانده از بخیه زدن در کرباس را پر کند و مانند لایه قبلی ضخیم می شود یک ورقه موسلین از پوشش اعمال می شود، به شکاف بین سکو و بینی دوخته می شود، در سراسر لبه جلو و پشت در سراسر سکو محکم می شود لبه های آن در جای خود چسبانده شده است قبل از ادامه، ناهنجاری‌های موجود در بالشتک بررسی می‌شوند.

4 بازوها در مرحله بعدی به همان روش اولیه انجام می شوند لایه های سارافون و کرفس پشت سر هم ثابت می شوند و روی آن را با خراطین می پوشانند بازوها همچنین دارای لبه جلویی از لایه های ضخیم اضافی هستند هنگامی که بازوها به درستی شکل می گیرند، قسمت های پشتی یا پشتی ممکن است بالشتک شوند.

اگر بیش از یک قسمت در پشت وجود داشته باشد، ابتدا قسمت مرکزی تا لایه دوم کرفس پوشانده می شود سپس، دو بخش کناری تا آن نقطه قرار می گیرند تا از نظر اندازه با مرکز مطابقت داشته باشند.

کاور مبل سلطنتی در اطراف بالا و پشت ریل تاج یا بالاترین قسمت قاب یا ناحیه مربوط به هر یک از قسمت‌های پشتی شکل می‌گیرد که هر یک باید موازی با بقیه باشد پس از بازرسی و انجام هرگونه تنظیم روی لایه، می توان قطعات چوبی در معرض دید را رنگ آمیزی کرد و به سلیقه یا مشخصات طراحی آن را تکمیل کرد.

 • منابع:
  1. Sofa
 • تبلیغات: 
  1. رنگ قهوه ای در شکر قهوه ای از کجا می آید؟
  2. میوه خشک عامل نجات مرگ و میر در جهان!
  3. ماست رژیم چند هزار ساله انسانها در جهان!
  4. تاریخچه مختصری از مد پوشاک مردانه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.