پاسخ ایمنی نعناع خشک در برابر عفونت ها و آسیب ها

درباره نعنا
نعناع گیاهی چند ساله با برگ های بسیار معطر و دندانه دار و نعناع و شپشک برنج، صورتی یا سفید است. انواع مختلفی از نعناع وجود دارد – همه معطر هستند، خواه براق یا مبهم، صاف یا چروکیده، سبز روشن یا رنگارنگ. با این حال، شما همیشه می توانید یکی از اعضای خانواده نعناع را از ساقه مربع آن تشخیص دهید. وقتی آن را بین انگشتان خود بچرخانید، متوجه عطری تند خواهید شد و به آب نبات، چای شیرین یا شاید حتی ژله نعناع فکر می کنید.

نصب دزدگیر ماجیکار علاوه بر همراهان آشپزخانه، به عنوان لهجه باغ، پوشش زمین، خوشبو کننده هوا و داروهای گیاهی استفاده می شود. آنها به همان اندازه که کاربردی هستند زیبا هستند، و برای رشد در برابر نور خورشید و سایه در سرتاسر آمریکای شمالی بی‌خبر هستند. از آنجایی که نعناع می تواند پخش کننده قوی باشد، باید مراقب باشید که در کجا آن را می کارید.

کاشتن
نعنا گیاهان چند ساله قوی هستند که در خاک سبک با زهکشی خوب رشد می کنند.
در حالت ایده آل، آنها مکانی مرطوب اما با نساجی مازندران پارچه خوب را ترجیح می دهند، چیزی شبیه زیستگاه بومی آنها در کنار رودخانه ها.

بیشتر آنها در آفتاب یا نیمه سایه رشد می کنند. انواع متنوع ممکن است نیاز به محافظت در برابر آفتاب مستقیم داشته باشند.
برای رشد در فضای باز، یک یا دو گیاه خریداری شده (یا یک یا دو قلمه از یک دوست) را با فاصله حدود 2 فوت از هم در خاک نخ ابریشم بکارید. یک یا دو گیاه به راحتی زمین را می پوشانند. نعناع باید تا 1 یا 2 فوت رشد کند.

 • منابع:
  1. 8 Health Benefits of Mint
 • تبلیغات: 
  1. قوانین جدید اداره کار که با اعتراضات شدید مواجه شد
  2. فرهنگ استفاده از قهوه گانودرما
  3. پیشنهاد شهرداری برای احداث پارکینگ در خارج از ساختمان
  4. حذف تدریجی زغال به عنوان سوخت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.