نقش مهم آجر گری در ساخت و ساز !

آجر گری دامغان نقش مهمی در بخش ساخت و ساز دارد، این تجارت بسیار ماهر هزاران سال است که وجود داشته است و خدمات ارزشمندی را به صنایع و جوامع ارائه می دهد شما فضاهای امنی را برای زندگی و کار جوامع ما فراهم می کنید شما به مراقبت از همه کمک می کنید.

اما مراقبت از خود و همکارانتان نیز ضروری است متأسفانه 39 مورد مرگ در صنعت ساختمان در سال 2020/21 وجود داشت که نسبت به سال قبل افزایش داشت مسلح کردن خود به بهترین دانش آجرکاری بهداشتی و ایمنی به شما کمک می کند تا یک پروژه را با خیال راحت و کارآمد ارائه دهید.

خطرات سلامتی و ایمنی هنگام آجرکاری چیست؟
در حالی که کسانی که با آجر گری نما آشنا نیستند ممکن است این حرفه را پرخطر نبینند، خطرات زیادی وجود دارد که باید به صورت روزانه بر آنها غلبه کرد. این شامل:

کار در ارتفاع
50 درصد تلفات کارگران ساختمانی در سال گذشته در اثر سقوط  از ارتفاع بوده است از داربست ها و نردبان های معیوب گرفته تا لبه های بدون حفاظ و آب و هوای نامساعد، خطر شدید است ما باید قبل از انجام هر کاری از همه خطرات کاملاً آگاه باشیم، بنابراین می توانیم اقدامات ایمنی مناسب را برای حفظ ایمنی کارگران به کار بگیریم.

ارزیابی آجر گری مرودشت را انجام دهید، قبل از انجام هر کاری، یک فرد ذیصلاح باید تمام خطرات بهداشتی و ایمنی را که ممکن است هنگام کار در ارتفاع با آن مواجه شوید، شناسایی کند این با انجام یک ارزیابی ریسک کامل و کامل به دست می آید.

ما همیشه به کارفرمایان یا کسانی که بر پروژه نظارت می‌کنند توصیه می‌کنیم که رویه‌ای رسمی تهیه و اجرا کنند که ارزیابی ریسک را به وضوح تعریف و مستند کند تا تضمین کند که همه رویه‌های ایمنی مربوطه توسط افرادی که در ارتفاع کار می‌کنند رعایت می‌شوند.

هنگام اجرای پروژه های آجر گری ملایر یا بنایی، اغلب باید روی داربست کار کنید برای ایجاد یک محیط کار ایمن، مستندسازی الزامات بازرسی و نگهداری مهم است.

یک راه حل ساده است که به شما امکان می دهد سوابق بررسی ها و تغییرات را نگه دارید تا مطمئن شوید که داربست ها و سایر سازه های موقت برای استفاده ایمن هستند محدوده را در اینجا کاوش کنید.

شرایط مرطوب و باد هنگام کار در ارتفاع، خطرات زیادی را متوجه آجرکاران می کند اگر روی داربست کار می کنید، حتی باران خفیف نیز احتمال لغزش، سقوط و سقوط را افزایش می دهد اگر باران خیلی شدید است، یا تیم شما در مورد آب و هوا ابراز نگرانی می کند، تیم را پایین بیاورید تا زمانی که هوا سپری شود و برای استفاده مجدد ایمن تلقی شود.

در حالی که ممکن است به کمی باد نیز عادت کرده باشیم (و مسلماً، نسیم ملایم ممکن است دلیل کافی برای به تعویق انداختن کار نباشد)، اگر سرعت باد خیلی زیاد شود، خطرات به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

نمونه‌های متعددی از فروریختن یا واژگونی داربست‌ها در شرایط باد شدید وجود دارد، به‌ویژه اگر به‌درستی ثابت یا آزمایش نشده باشند.
بهترین تجهیزات حفاظت از سقوط را به کار بگیرید هیچ چیز برای سلامتی و ایمنی شما هنگام کار در ارتفاع مهمتر از استفاده از تجهیزات مناسب نیست اما خود تجهیزات همیشه کافی نیست.

 • منابع:
  1. Bricklaying Safety – What are the Risks?
 • تبلیغات: 
  1. سقوط قیمت سکه و دلار در اسفندماه
  2. استفاده افراد مشهور از روبالشی‌های ابریشمی
  3. نکات طلایی برای میلیاردر شدن
  4. مادری که با فلفل توانست جان دخترش را نجات دهد اما…

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.