مزایای ماکارونی برای سلامت قلب!

ماکارونی طرح دار نام جمعی برای غذای تهیه شده از آرد گندم و آب است این نام به خمیر به دست آمده اشاره دارد (ماکارونی همچنین به معنای واقعی کلمه به معنای خمیر است) که اشکال مختلف آن را رول کرده و برش می دهند.

پاستا را در آب می جوشانند و با سس سرو می کنندماکارونی ایتالیایی (تلفظ “PAS-tah”) نامی جمعی برای دسته ای از مواد غذایی است که از آرد گندم و آب تهیه می شود، گاهی اوقات با تخم مرغ این نام به خمیر حاصل اشاره دارد (ماکارونی رژیمی همچنین به معنای خمیر است) که به شکل های مختلف پهن می شود و برش داده می شود.

پاستا در آب پخته می شود و با سس سرو می شود در مجموع، پاستا یکی از معروف ترین، پر مصرف ترین و مطمئناً محبوب ترین غذاهای جهان است.
نمونه هایی از ترکیبات شناخته شده پاستا با سس عبارتند از:

لازانیا بولونیز: ورقه های ماکارونی با سس گوجه فرنگی و گوشت پخته شده در فر
اسپاگتی آلا کاربونارا: اسپاگتی با بیکن و سس خامه ای
Spaghetti alle vongole: اسپاگتی با صدف
تطبیق پاستا با سس یک هنر واقعی است که ایتالیایی ها از سنین پایین معرفی می شوند اکثر ما از یک بشقاب پاستا با پستو راضی هستیم و آن را با هر پاستایی که در کمد داریم سرو می کنیم.

یک مادر ایتالیایی هرگز فقط از هر نوع پاستا با پستوی معتبر Genovese خود استفاده نمی کند انواع پاستا که با پستو همراه هستند عبارتند از لینگوئین، پنه یا ترنت (نوعی از تالیاتل).

یکی دیگر از ترکیبات “اشتباه” که ایتالیایی ها از آن متنفرند اما بقیه جهان آن را دوست دارند؟ بلونز اسپاگتی ایتالیایی ها فکر می کنند که رشته های نازک و ظریف ماکارونی آشیانه ای زر باید با سس نسبتا سبک یا سس خامه ای نازک به جای راگوی قوی سرو شود.

درست مانند نان و رشته فرنگی، ماکارونی نیز یک دسته غذایی مهم است که مردم قرن ها، احتمالاً از زمان های قدیم، از آن تغذیه می کردند اولین توصیف ماکارونی مربوط به سال 1279 است.

این ماکارونی به ماکارونی اشاره دارد، اگرچه آنها لزوماً به معنای لوله های کوچک نبودند حدود صد سال بعد، gnocchi در Decameron توصیف شده است.

همچنین در قرن چهاردهم، نامه های ایتالیایی در مورد راویولی پر از گوشت خوک، پنیر و جعفری صحبت می کنند واضح است که در قرون وسطی، مردم دوست داشتند ماکارونی بخورند!

پاستا قرن هاست که در خارج از ایتالیا نیز خورده می شود انگلیسی ها از قرون وسطی ماکارونی شکل دار رنگی را با پنیر می خورند و از قرن هفدهم ورمیشل را به سوپ خود اضافه کرده اند رئیس جمهور آمریکا، توماس جفرسون، نیز از طرفداران بود – در قرن هجدهم، او به “ماکارونی” بسیار علاقه داشت و حتی یک دستگاه پاستا از ایتالیا به آمریکا ارسال می کرد.

  • منابع:
  1. Pasta
  • تبلیغات: 
  1. کدام نوع از عرقیات گیاهی برای بهبود و عملکرد قلب خوب است؟
  2. کیف مهمترین وسایل امروزی
  3. فواید بادام چیست
  4. با صرفه جویی کردن تبدیل به فردی ثروتمند شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.