مردی با خوردن غذای ماهی گوپی بچه 5 کیلو به وزنش اضافه شد

هنگامی که به فروشگاه حیوانات خانگی می روید و گروه غذای ماهی گوپی بچه را می بینید، به دلیل انواع مختلف مواد غذایی موجود، شگفت زده خواهید شد، علاوه بر این که غذاهایی در اندازه های مختلف، کوچک، متوسط ​​و بزرگ وجود دارد.

شاید واضح ترین راه برای دانستن اینکه اندازه غذا مسئله مهمی است این است که به دهان ماهی نگاهی بیندازید، اندازه غذای آن و آن است.

می‌دانیم که ماهی هر چیزی را که به اندازه دهانش باشد می‌خورد و قانون مهم در تهیه غذا برای ماهی‌های زینتی در آکواریوم باید این باشد که غذا در دهان کوچک‌ترین ماهی‌های آکواریوم قرار گیرد، زیرا ماهی‌های بزرگ فاقد آن هستند.

بسیاری از غذاها برای ماهی ها به صورت خشک شده است و اگر مقداری از غذا را در مقداری آب قرار دهیم متوجه می شویم حجم غذا افزایش یافته و دو برابر شده است و این اتفاق می افتد.

در معده ماهی ها وقتی غذای خشک می خورند این پدیده اصلا خوب نیست زیرا منجر به یبوست و انسداد روده می شود و این دلیل دیگری است که باید در انتخاب اندازه غذا دقت کرد، بنابراین باید غذاهای خشک را خیس کرد.

غذای ماهی

چند دقیقه و قبل از خیساندن شکسته شود تا مطمئن شود که مشکل روده ای برای ماهی وجود ندارد.

وقتی غذای خشک شده را در مخزن ماهی قرار می دهید، مدتی شناور می شود و سپس در ته مخزن فرو می رود، این مشکلات زیادی برای آب آکواریوم است که ما برای آن ضروری هستیم.

بنابراین برای جلوگیری از این مشکل باید غذاهایی را انتخاب کنیم که اندازه آنها بزرگتر باشد و در صورت نیاز به انتخاب غذاهای کوچکتر باید مراقب ایمنی آکواریوم و نگهداری مداوم آن بود.

ماهی خرد شده خشک شده دقیقاً مشابه آنچه در طبیعت می خورید نیست.

غذاهای خشک حاوی تمام مواد مغذی نیستند، بنابراین برای اطمینان از سلامتی به ماهی مکمل های غذایی می دهیم.

هنگام انتخاب غذای مناسب برای ماهی، باید در نظر بگیرید که حاوی پروتئین است زیرا یکی از مواد مغذی است که در رژیم غذایی ضروری است و پروتئین خوب از ماهی، میگو و غذاهای دریایی تهیه می شود و این نوع غذاهای خرد شده ممکن است به سرعت فاسد شوند، بنابراین باید از اعتبار آنها اطمینان حاصل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.