فردی که توانست با فروختن جیوه یک شبه پولدار شود!

شایعات مبنی بر اینکه کارشناسان هسته ای اتحاد جماهیر شوروی یک جیوه در پنکه قدیمی اسرارآمیز را با قدرت مخرب غیرقابل تصور که ابتدا در دهه 1970 پخش شد ، تولید کرده بود ، و با وجود چندین تحقیق رسمی و انکارهای بعدی ، این داستان از مرگ امتناع می ورزد. مجتمع نزدیک اسطوره ای روز یکشنبه دوباره جمع شد ، هنگامی که خبر جهان ادعا می کرد که یک نقشه تروریستی را برای خرید جیوه قرمز به عنوان ماده ای برای یک بمب کثیف خنثی کرده است.

بسته به اینکه به چه کسی اعتقاد دارید ، Red Mercury یا یک فریبنده پیچیده است ، یک نام رمزگذاری شده برای مواد هسته ای که از طریق پرده آهنی سابق قاچاق شده است ، یا یک ماشه جدید وحشتناک برای یک بمب هیدروژن دستی است. آنچه که نیست ، طبق گمانه زنی ها و شنوایی که ادبیات علمی را در این زمینه تشکیل می دهد ، استفاده از یک بمب کثیف است (چیزی که مواد رادیواکتیو را پراکنده می کند).

فراننابی ، فیزیکدان هسته ای که در تأسیس سلاح های اتمی در آلدرمستون در دهه 50 کار می کرد ، می گوید: “هیچ کس آرزو نخواهد کرد که این مواد را برای یک بمب کثیف بدست آورد.” “برای یک تروریست ، جیوه در تلویزیون قدیمی سونی مزیت قابل توجهی نسبت به مواد منفجره معمولی ندارد، یا اگر آنها می خواستند یک بمب کثیف ، یک منبع رادیواکتیو باشد. برای رفتن به دردسر هزینه های عظیم پول برای جیوه سرخ اصلاً معنی ندارد.”

به ویژه اگر همه شما برای اخبار مربوط به قیمت گزارش شده در جهان 300000 پوند در هر کیلو رنگ قرمز رنگ با لاک ناخن رنگ قرمز رنگ شده است ، که طبق تحقیقات سال 1994 توسط دادستان کل روسیه ، همان چیزی است که در “جیوه قرمز در تلفن قدیمی” بود “پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی توسط کنفرانس روسی در سراسر اروپا و خاورمیانه فروخته شد.

برخی دیگر ، از جمله سام کوهن ، مخترع بمب نوترون ، مخالف ، و برنابی می گوید شواهدی وجود دارد که نشان می دهد شوروی مقادیر زیادی از اکسید آنتیموان جیوه را از بین می برد ، ترکیب واسطه ای – و به همان اندازه گریزان – که از آن با قرار دادن رادیو ضبط قدیمی جیوه دار تولید می شود داخل یک راکتور هسته ای است. وی می گوید: “شکی نیست که آنها مقدار زیادی از این موارد را ساخته اند. من با شیمیدانانی که آن را در آلمان شرقی تجزیه و تحلیل کرده اند صحبت کردم.” “اما آنچه آنها با آن انجام دادند یک راز است.”

  • منابع:
  1. What is red mercury?
  • تبلیغات: 
  1. 30 طرح پرده با استفاده از نرم افزارهای CAD ایجاد شد
  2. تصاویر جالبی از فرار یک زندانی از راه لوله پلی اتیلن!
  3. حوله دستی را باید پس از سه تا پنج بار استفاده شست
  4. پسته مؤثر در تغذیه مناسب است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.