فرآیند شکل دهی ظروف چینی با روشهای خاص انجام می شود!

پس از انتخاب مواد اولیه و وزن کردن مقادیر ظرف یکبار مصرف، یک سری مراحل آماده سازی را طی می کنند ابتدا آنها را خرد و خالص می کنند سپس، آنها را قبل از اینکه تحت یکی از چهار فرآیند شکل‌دهی قرار گیرند، با هم مخلوط می‌شوند: شکل‌دهی پلاستیک نرم، شکل‌دهی پلاستیک سفت، فشار دادن، یا ریخته‌گری.

انتخاب بستگی به نوع ظروف تولید شده دارد پس از تشکیل ظروف چینی، قبل از لعاب دادن، تحت یک فرآیند خالص سازی نهایی قرار می گیرد لعاب لایه ای از شیشه تزئینی است که روی بدنه سرامیکی اعمال می شود و روی آن شلیک می شود مرحله نهایی ساخت، پخت است، مرحله گرمایشی که در نوعی کوره به نام کوره انجام می شود.

1 ابتدا ذرات ظروف چینی به اندازه مورد نظر کاهش می یابد که شامل استفاده از تجهیزات مختلف در طی چندین مرحله خرد کردن و آسیاب می شود خردایش اولیه در سنگ شکن های فکی که از فک های فلزی نوسانی استفاده می کنند انجام می شود.

خرد کردن ثانویه با استفاده از مولرها (چرخ های فولادی) یا آسیاب های چکشی، چکش های فولادی با حرکت سریع، ذرات را به قطر 0.1 اینچ (25.0 سانتی متر) یا کمتر کاهش می دهد.

برای آسیاب خوب، صنعتگران از آسیاب های گلوله ای استفاده می کنند که از استوانه های چرخان بزرگی تشکیل شده است که تا حدی با مواد سنگ زنی فولادی یا سرامیکی به شکل کروی پر شده اند.
تمیز کردن و مخلوط کردن
2 مواد تشکیل دهنده از یک سری صفحه نمایش عبور داده می شوند تا مواد کم یا بیش از اندازه حذف شوند صفحه‌هایی که قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجی کالا معمولاً در یک موقعیت شیب‌دار کار می‌کنند، به صورت مکانیکی یا الکترومکانیکی برای بهبود جریان ارتعاش می‌شوند اگر قرار است بدن خیس شکل بگیرد، سپس مواد با آب ترکیب می‌شوند تا قوام مورد نظر حاصل شود.

سپس از فیلتر مغناطیسی برای حذف آهن از دوغاب استفاده می شود، همانطور که این مخلوط های آبکی از مواد نامحلول نامیده می شود از آنجایی که آهن در اکثر خاک‌ها بسیار فراگیر است و پس از پخت بیسکوئیت پخش می‌شود، ظروف چینی از طریق عملیات لعاب‌کاری قرار می‌گیرند که پوشش مناسب را اعمال می‌کند.

لعاب را می توان با رنگ آمیزی، غوطه ور کردن، ریختن و یا اسپری اعمال کرد در نهایت، ظروف یک مرحله پخت را در کوره یا کوره انجام می دهند پس از خنک شدن، ظروف چینی کامل می شود.
پس از پخت بیسکو، ظروف چینی تحت عملیات لعاب کاری قرار می گیرند که پوشش مناسب اعمال می شود لعاب را می توان با رنگ آمیزی، غوطه ور کردن، ریختن و یا اسپری اعمال کرد در نهایت، جیوه در تلویزیون قدیمی پارس یک مرحله پخت را در کوره یا کوره انجام می دهند پس از خنک شدن، ظروف چینی کامل می شود.
رنگ قرمز نامطلوب برای بدن در صورت اکسید شدن، حذف آن قبل از شلیک ضروری است اگر قرار است بدنه خشک شود، میکسرهای پوسته، میکسرهای نواری یا میکسرهای فشرده معمولاً استفاده می شوند.

 • منابع:
  1. Porcelain
 • تبلیغات: 
  1. اطلاعی در مورد دوربین مدار بسته
  2. ویژگی‌های ثانویه زیورآلات
  3. با سرمایه خود می توانید چه کار هایی انجام دهید
  4. آموزش ثروتمند شدن با استفاده از دنیای مجازی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.