روغن زیتون خارجی سوژه خبرنگاران شد

آنچه می خوریم باید برای ما دارو باشد و بدن ما را از مشکلات سلامتی شفا بخشد و برای آنها بسیار مفید باشد و روغن زیتون خارجی یکی از این مواد است که به طرز شگفت انگیزی به نفع بدن از درون یا بدن است.

خارج از خوردن یک قاشق غذاخوری روغن زیتون با معده خالی در صبح، برای ترمیم پوست خشک عمل می کند که در عرض چند روز بهبود می یابد و در واقع یک مرطوب کننده طبیعی است که توانایی مرطوب کردن پوست خشک و بازیابی جوانی را دارد.

اول از همه، برای به دست آوردن بهترین نتیجه، باید روغن زیتون فوق بکر را انتخاب کنید که بهترین نوع آن است زیرا غنی از مواد مغذی است زیرا بدون هیچ گونه عملیات حرارتی یا شیمیایی فرآوری می شود، بنابراین بیشتر آنتی اکسیدان را حفظ می کند.

با فعالیت صبحگاهی بسیاری از مشکلات سلامتی درمان می شود که عبارتند از:

متخصصان سلامت نشان می دهند که مصرف روزانه یک یا دو قاشق غذاخوری روغن زیتون فرابکر یا استفاده از آن به عنوان روغن پخت و پز به جای سایر روغن های گیاهی تأثیر مثبتی بر سلامت قلب شما دارد، زیرا به لطف پلی فنول های موجود در آن، سطح کلسترول خون را کاهش می دهد.

روغن

مطالعات نشان داده است که روغن زیتون فرابکر سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین E و فنل است که مواد ضد سرطانی هستند زیرا رشد سلول های سرطانی را کند می کنند.

روغن زیتون در درمان یبوست مفید است، زیرا تولید آنزیم های گوارشی را تحریک می کند و حرکات روده را بهبود می بخشد، خوردن یک قاشق غذاخوری روغن زیتون فرابکر در صبح راه حلی ساده و موثر برای افرادی است که از یبوست مزمن رنج می برند.

همچنین می توانید روغن را در یک لیوان آبلیمو مخلوط کرده و صبح ناشتا بنوشید و بعد از چند روز تفاوت را خواهید دید.

روغن زیتون فوق بکر تأثیر خوبی بر تولید آنزیم های گوارشی دارد که به بهبود عملکرد سیستم و عملکرد خوب آن کمک می کند و به درمان مشکلاتی مانند نفخ، گازها، ناراحتی های معده، سوزش سر دل، نفخ و یا نفخ کمک می کند.

زیتون فوق بکر نیم ساعت قبل از صبحانه ترجیحاً با معده خالی.