خصوصیات انار پخته برای کاهش وزن!

مدل پالتو چرم جدید به سختی بریده شدن شهرت دارند، اما آنقدرها هم که به نظر می رسند ترسناک نیستند همه چیزهایی را که باید در مورد نحوه باز کردن این میوه زیبا و اینکه با همه آن دانه های آبدار و خوشمزه باید بدانید را بیاموزید.

انار یکی از زیباترین و مغذی‌ترین اقلام موجود در راهروی محصولات است، اما به سختی بریدن آن انار پخته دارد ما اینجا هستیم تا کمک کنیم و قول می‌دهیم که انار آنقدرها هم که به نظر می‌رسد ترسناک نیست همه چیزهایی را که باید در مورد نحوه باز کردن انار و اینکه با همه آن دانه های آبدار و خوشمزه باید بدانید، بخوانید.

انار عالی را انتخاب کنید باید نسبت به اندازه‌ اش کمی سنگین باشد، پوستی صاف و بدون ترک، کبودی یا چین و چروک داشته باشد انار را با یک چاقوی تیز از وسط آن خرد کنید مطمئن شوید که فقط پوست را برش دهید آنقدر عمیق نبرید که وارد آن دانه های گرانبها شوید.

میوه را جدا کنید با نوک انگشتان شست در قسمتی از میوه که یخچال نفتی است، انار را با دقت باز کنید تا دانه های نگین مانند آن ظاهر شود یک انار نیمه برش خورده را در دست خود بچرخانید و روی آب نگه دارید نیمه دیگر را فعلا کنار بگذارید دانه ها را بریزید.

یک قاشق چوبی بردارید و روی انار بزنید تا همه دانه ها در آب بیفتند شما می خواهید با ذوق کافی به آن ضربه بزنید تا دانه ها را بیرون بیاورید، اما نه آنقدر محکم که میوه ها از هم جدا شوند.

دانه ها را آبکش کنید ممکن است مقداری از مغز سفید همراه با دانه ها به داخل آب افتاده باشد، پس آن را دور بریزید و سپس با ریختن محتویات کاسه از یک صافی مشبک یا آبکش، زمان مصرف عرق نعنا و بارهنگ دکتر خیراندیش را تخلیه کنید بعد از آبکش شدن دانه ها، آنها را با دستمال کاغذی خشک کنید از دانه ها لذت ببرید یا ذخیره کنید فوراً از دانه ها لذت ببرید یا آنها را در ظرف در بسته در یخچال تا 5 روز نگهداری کنید.

 • منابع:
  1. The pomegranate: its story and place in world cuisines
 • تبلیغات: 
  1. نماد یک سیاره خاکی سالم با مصرف ماست!
  2. قند میوه خشک برای بدن مفید است!
  3. کتانی اسپرت چشمان شما را بسیار تیزبین می کند
  4. تاثیرات فلفل دلمه ای بر روی پوست و مو!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.