حوله سلین در شب عروسی موجب مرگ عروس و داماد شد

حوله حمام متداول ترین نوع حوله سلین است که نیاز اساسی اکثر انسان ها را برآورده می کند، حوله های حمام مستطیلی شکل و اندازه بسیار بزرگی هستند.

آنها معمولاً از 100٪ پنبه ساخته می شوند که باعث می شود لمس نرمی به پوست ارائه شود.

آنها از نظر طراحی بسیار جامع و در طبیعت بادوام هستند. حوله های حمام وزن بسیار سبکی دارند و آب را به سرعت جذب می کنند که بر اثربخشی آنها می افزاید.

آنها در مجموعه ای از سایه ها موجود هستند که کاملاً دکوراسیون سرویس بهداشتی شما را تکمیل می کنند.

حوله ساحل همانطور که از نام آن پیداست، حوله های ساحلی معمولاً در بیرون از منزل به خصوص در ساحل در صبح یکشنبه آفتابی حمل می شوند.

آنها معمولاً از ترکیب پنبه و پلی استر ساخته می شوند که باعث می شود ظاهری صاف به آنها بدهد.

این واقعیت که آنها می توانند توسط همه و همه استفاده شوند، چیزی است که باعث می شود در شکل ها و اندازه های مختلف در دسترس باشند.

حوله دستی حوله های دستی کوچکتر از حوله های حمام هستند و معمولاً برای خشک کردن دست ها پس از تمیز کردن یا شستن آنها استفاده می شود.

حوله

تمرکز اصلی آنها این است که آب را جذب کنند و بنابراین از ترکیبی از پارچه ها ساخته شده باشند. طراحی معاصر آنها با استفاده از رنگ های زیبا و چاپ های شایان ستایش بیشتر برجسته شده است.

گفته می شود که این حوله در قرن هفدهم از بورسا در ترکیه سرچشمه گرفته است. بورسا خانه تعدادی حمام آب گرم طبیعی بود که شامل مواد شفابخشی مانند گوگرد طبیعی و آهن بود.

حمام ها در میان ثروتمندان محبوب بودند و محبوبیت آنها به تدریج در سراسر شرق گسترش یافت.

حوله ای که در آن زمان به عنوان The Pestamel (حوله سنتی ترکی) شناخته می شد، یک تکه پارچه نازک بافته شده بود. آنقدر بزرگ بود که دور بدن بپیچید و هم جاذب بود و هم وقتی خیس می شد سبک می ماند.

با رشد امپراتوری عثمانی، حوله و کاربردهای آن نیز افزایش یافت، و تا قرن هجدهم این تکه پنبه بافته شده ساده هم از نظر اندازه و هم ضخامت (شکل) رشد کرد.

همانطور که می‌دانید این تکه پارچه هنوز واقعاً در دسترس افراد ثروتمند بود، تا قرن نوزدهم با معرفی تجارت پنبه و همچنین صنعتی شدن حوله در دسترس‌تر نبود.

همانطور که فرآیندهای تولید توسعه یافت، “حوله بند” پنبه متولد شد و به تدریج مقرون به صرفه تر شد و در مغازه ها فروخته شد.