با دستگاه پرکن بلدرچین خانگی پوست کردن گوسفند آسان می شود!!

لهستان کشوری است که مرغداری ها در آن نقش بسزایی دارند، آنها هم تقاضای داخلی را پوشش می دهند و هم به سمت صادرات خارج می شوند.

در بین مرغداری های لهستان، مرغداری ها جایگاه ویژه ای دارند؛ به لطف این حیوانات، محصولات غذایی به دست می آید که اساس بسیاری از منوها هستند و تصور میز بدون تخم مرغ یا گوشت مرغ سخت است.

مزارع مرغ اغلب دور از ساختمان های مسکونی شهری بلکه روستایی نیز ساخته می شوند.

اکثر مرغداری ها به دستگاه پرکن بلدرچین خانگی مجهز هستند.

این به دلیل بوها و صداهایی است که حیوانات ایجاد می کنند، بسته به اینکه مرغ ها برای چه کاری در نظر گرفته شده اند، دو نوع اصلی از مرغداری ها در مزارع مرغ وجود دارد.

یکی از انواع مرغ‌خانه‌ها، مرغ‌هایی را در خود جای می‌دهد که برای تخم‌گذاری پرورش داده می‌شوند و نوع دیگر مرغ‌خانه‌ها، مرغ‌هایی را در خود جای می‌دهند که برای گوشت پرورش داده می‌شوند.

دستگاه

برای اینکه محصولات به دست آمده از طیور مرغوب باشد مرغداری ها باید شرایط مناسبی را برای دام ها فراهم کنند.

آنها باید در دمای مناسب باشند – نه خیلی کم و نه خیلی زیاد، همچنین رطوبت در مرغداری ها باید در حد مناسبی برای حیوانات باشد و قانون اساسی مطلق در مورد راه اندازی یک مزرعه مرغ این است که قفسه های خود را تمیز نگه دارید.

با این حال، رفاه حیوانات نه تنها تحت تأثیر شرایط موجود در انبار، بلکه تحت تأثیر خوراک ارائه شده نیز قرار دارد.

تغذیه مناسب تضمین کننده کیفیت خوب تخم مرغ و گوشت است، در حال حاضر مزارع پرورش مرغ اکولوژیکی بیشتری در حال ایجاد هستند که در آن هم بهترین کیفیت خوراک و هم مساعدترین شرایط برای دامداری در نظر گرفته شده است.

محبوبیت تخم مرغ و گوشت مرغ در لهستان به این معنی است که قیمت این محصولات خیلی بالا نیست (گوشت مرغ ارزان تر از گوشت خوک یا گاو است).

با این وجود، یک مزرعه مرغ، اگر به اندازه کافی بزرگ باشد، می تواند سود قابل توجهی به همراه داشته باشد.

به همین دلیل است که مزارع جدید هنوز در حال ایجاد هستند و پرورش مرغ هنوز یک سرمایه گذاری سودآور است، با این حال، لازم به یادآوری است که برای رونق مزرعه، باید شرایط مناسبی داشته باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.