استفاده از روغن موتور zado در پخت کیک توسط سرآشپز نصرت!!!

کلید دستیابی به چنین پارامترهایی استفاده از توربوشارژ تقریباً جهانی است، موتورهای پشتیبانی شده توسط کمپرسورها و کمپرسورها هم برای محیط زیست و هم با کیف رانندگان سازگارتر هستند، اما از آنجا که آنها تحت بارهای بیشتر، در دماهای بالاتر و فشارهای بالاتر نسبت به چند سال پیش کار می کنند، به روان کننده های بسیار پیشرفته تری نیاز دارند.

علاوه بر این، به دلیل طولانی شدن فواصل تعویض روغن، روغن ها باید دوام بیشتری داشته باشند.

یک برند خوب به عنوان تضمین کیفیت؟ اگر می‌خواهیم موتور را تمیز نگه داریم و بهترین محافظت را در برابر سایش داشته باشیم، باید از روغن‌های موتور مارک دار مانند کاسترول استفاده کنیم.

روغن موتور zado نه تنها تضمین کننده کیفیت است، بلکه تحقیقات مستمر و تست های مقاومتی است که در آزمایشگاه های شرکت و در شرایط واقعی جاده انجام می شود.

همه اینها به گونه ای است که روغن به بهترین وجه با نیازهای طراحی موتورهای مدرن مطابقت دارد.

روغن

سال گذشته، روغن‌های Castrol EDGE با FSTTM (فناوری قدرت سیال TM) نوآورانه به بازار عرضه شدند که به طور فعال و پویا روغن را تقویت می‌کند و به آن توانایی پاسخگویی مداوم به نیازهای موتور و انطباق با آن‌ها را در هر سبک رانندگی می‌دهد.

در نتیجه، Castrol EDGE حفاظت ضد سایش را در شرایط رانندگی شدید و در بارهای کم موتور – مصرف سوخت ارائه می دهد.

این اولین روغن موجود در بازار است که این دو مزیت را با هم ترکیب می کند.

روغن‌های موجود تا کنون یا از نظر انرژی کارآمد بودند یا محافظت بهتری در برابر سایش داشتند.

علاوه بر این، طیف جدید روغن های Castrol EDGE با فناوری FSTTM تماس بین قطعات فلزی واحد محرک را به حداقل می رساند.

آزمایش های شبیه سازی عملکرد میل بادامک بین 800 تا 5000 دور در دقیقه نشان داده است که روغن های جدید تماس فلز با فلز را تا 40 درصد کاهش می دهند.

روغن همچنین باید کاملاً از موتور در برابر خوردگی، اثرات مضر آب و همچنین محصولات اسیدی حاصل از احتراق و اکسیداسیون روغن در حین کار محافظت کند.

فقط مواد افزودنی با بالاترین کیفیت می توانند سطح حفاظتی مناسبی را برای موتور در برابر سایش فراهم کنند و آن را تمیز نگه دارند.

درجه روغن و استانداردهای ویسکوزیته چیست؟ هنگام انتخاب روغن، کلاس کیفیت روغن را بررسی کنید.

متداول ترین بخش مورد استفاده توسط موسسه نفت آمریکا – API (موسسه نفت آمریکا) توسعه داده شد.

درجه روغن موتورهای بنزینی با حرف S شروع می شود و با حروف متوالی به پایان می رسد، مانند SD، SF، SJ، SM. هر چه حروف الفبا بیشتر باشد، کیفیت روغن بهتر است. روغن موتور دیزل با C و حرف دوم مشخص می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.