استفاده از حوله ست عروس داماد به عنوان چتر نجات خلبانان!!!

حوله به دلیل ظرافت بسیار ظریف الیاف بسیار ریز، سفتی ابریشم به شدت کاهش می یابد و پارچه بسیار نرم می شود.

انعکاس داخلی الیاف را روی سطح ظریف تر می کند، به طوری که درخشندگی ظریف ابریشمی داشته باشد و رطوبت را جذب و رطوبت را دفع کند.

حوله ست عروس داماد ساخته شده از میکروفایبر راحت، زیبا، گرم، قابل تنفس، دارای پرده و پُر بودن خوب هستند و همچنین از نظر آب گریزی و ضد رسوب به طور قابل توجهی بهبود یافته اند.

می تواند نور خورشید و انرژی گرمایی بیشتری را جذب کند یا دمای بدن را سریعتر از دست بدهد تا نقش گرم شدن در زمستان و خنک شدن در تابستان را ایفا کند.

میکروفایبر کاربردهای وسیعی دارد، پارچه ساخته شده از آن، پس از شستشو با ماسه، سنباده زدن و سایر تکمیل های پیشرفته، لایه ای از ظاهر شبیه پوست هلو را تشکیل می دهد و بسیار حجیم، نرم و صاف است، کاپشن، تی شرت، لباس زیر، کولوت و غیره خنک و راحت، عرق گیر و به هم چسبیده نیستند و مملو از زیبایی جوانی هستند.

حوله ست عروس داماد

کشورهای خارجی از الیاف بسیار ظریف برای ساخت جیر مصنوعی مرغوب استفاده می کنند که ظاهری دارد.

احساس و استایل شبیه به چرم واقعی و همچنین ارزان است؛ چون میکروفایبر نازک و نرم است می توان از آن پارچه ای تمیز با خاصیت ضد عفونی کننده خوب ساخت و انواع عینک و فیلم و تلویزیون را پاک کرد.

همچنین می‌توان سطح را با الیاف بسیار ظریف پارچه‌هایی با چگالی فوق‌العاده صاف کرد که برای ساخت لباس‌های ورزشی مانند اسکی، اسکیت و شنا استفاده می‌شود و می‌تواند مقاومت را کاهش داده و به ورزشکاران در ایجاد نتایج خوب کمک کند.

علاوه بر این، الیاف بسیار ریز می تواند در زمینه های مختلفی مانند فیلتراسیون، مراقبت های پزشکی و حفاظت از کار استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.