از جاکلیدی بی تی اس به عنوان دسنبند استفاده کنید!!

یکی دیگر از ایده های جالب برای نگهداری کلیدها یک جعبه است.

احتمالاً در حال حاضر کابینت های فلزی در جلوی چشمان خود دارید که اغلب در میزهای پذیرش هتل یا شرکت یافت می شوند.

اما منظور ما یک جاکلیدی بی تی اس  با طراحی زیبا است که یادآور خانه چوبی، یک قفسه کتاب عتیقه یا یک باجه تلفن قرمز مشخص است.

اگر رویای چیز اصلی را در سر می پرورانید، مطمئنا راه حل مناسبی برای خود خواهید یافت.

مکان هایی که جا کلیدی کارکرد خود را انجام می دهد!جا کلیدی را کجا قرار دهیم؟

این در درجه اول به شما و ترجیحات شما بستگی دارد، آویز در بسیاری از اتاق ها کار می کند، اگرچه در برخی از آنها بسیار بهتر است.

رایج ترین انتخاب هال است، اما می توانید آن را در آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب و حتی اتاق کودکان نیز پیدا کنید.

جاکلیدی

کاربرد گسترده آن به این دلیل است که آویزهای کلید در الگوهای مختلف ایجاد می شوند، بنابراین تقریباً یک دکوراسیون قابل اعتماد برای هر اتاق است.

با این حال، اگر بخواهیم به شما توصیه کنیم، یک راه حل خوب نصب آن در درب خروجی است.

جا کلیدی سالنی بسیاری از مشکلات شما را حل می کند. هر بار که از خانه خارج می شوید به آن توجه خواهید کرد، زیرا کلید ماشین یا گاراژ در آنجا منتظر شما خواهد بود.

بنابراین آویز یک روش ثابت شده برای محکم کردن کلیدها است؛ با انداختن آنها به گوشه ای دیگر هرگز آنها را از دست نخواهید داد.

شما همیشه آنها را در یک مکان قرار می دهید، بنابراین نه تنها شما، بلکه سایر اعضای خانواده نیز می دانند کجا باید آنها را جستجو کنند.

اگر کودکانی در اطراف آپارتمان شما می دوند و دوست دارند با یک دسته کلید بازی کنند، چوب لباسی موجود در سالن آنها را از این سرگرمی باز می دارد.

نظر شما در مورد آویز کلید چیست؟ آیا آن را در خانه خود دارید یا کلیدها را در جایی که برای شما مناسب است قرار می دهید؟ نظرات خود را با ما در کامنت به اشتراک بگذارید!